Trešdiena, 06 Maijs 2015 13:23

Smiltenes NKUP kļūst par asociācijas biedru

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Biedrības "Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija" valde 30. aprīlī izskatīja SIA Smiltenes NKUP iesniegumu par iestāšanos asociācijā.  SIA Smiltenes NKUP iestāšanos atbalsta arī Smiltenes novada dome.

SIA Smiltenes NKUP nodarbojas ar dzeramā ūdens ieguvi, attīrīšanu un piegādi patērētājiem - privātmājām, daudzdzīvokļu mājām, privātajiem uzņēmumiem un ražošanas uzņēmumiem un ar sadzīves kanalizācijas notekūdeņu savākšanu un attīrīšanu visā Smiltenes novada teritorijā. Uzņēmums apkalpo un uztur kārtībā pilsētas lietus ūdeņu novadīšanas kanalizācijas sistēmu - slēgtā lietus ūdens kanalizācijas sistēma ar lietus ūdens uztveršanas gūlijām uz ielām un laukumiem, vaļējie novadgrāvji ielu malās un izbūvētās ielu caurteces. Šos darbus finansē Smiltenes novada dome.

Biedrības valde vienbalsīgi uzņēma Smilteniešus LŪKA biedru rindās. Prezidents A.Dejus apsveica Smiltenes NKUP vadītāju Aigaru Vīvuliņu ar šo nozīmīgo soli un izteica cerību, ka jau drīzumā Smiltenieši varēs izmantot visas tās iespējas, kuras piedāvā asociācija.

Lasīts 8987 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 06 Maijs 2015 13:30