Otrdiena, 22 Maijs 2018 19:06

Ikgadējā Baltijas valstu ūdenssaimniecību konference – pieredzes apmaiņa darbības efektivizācijai

Vērtēt šo objektu
(3 balsis)

Kā jau katru gadu, arī šogad, triju Baltijas valstu ūdenssaimniecību uzņēmumi tiksies kopīgā konferencē. Šī gada konferences rīkotājvalsts ir Lietuva un no 23.maija līdz 25. maijam Palangā, tiekoties nozares vadošajiem speciālistiem, tiks risināti plaša spektra jautājumi ūdenssaimniecību darbības uzlabošanai; būtiskākās izmaiņas dzeramā ūdens direktīvā, ūdens drošuma plāni- kvalitatīvu pakalpojumu garantēšanas kontekstā, ekonomiskie risinājumi notekūdeņu dūņu apsaimniekošanas plānošanai, uzņēmumu darbinieku mūžizglītība, praktiskā pieredze tīklu apsaimniekošanā un ūdens uzskaites risinājumos, un citi ar uzņēmumu darbību saistīti jautājumi.

Konferences dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar nozares ražotāju jaunākajiem sasniegumiem, tehnoloģiju inovācijām un piedāvājumiem ūdenssaimniecību darbības uzlabošanai.

No Latvijas konferencē uzstāsies lektori no Rīgas Tehniskās Universitātes Ūdens pētniecības laboratorijas un A/S “Madonas ūdens”. Tāpat liela uzmanība tiks pievērsta jautājumiem par sabiedrības kopumā izglītošanu vides sakārtošanas jomā. Kā mainot ikdienas paradumus, katrs individuāli, ir spējīgs pozitīvi ietekmēt gan savu dzīvi, gan apkārtējo vidi, piemēram, ūdens patēriņa jautājumos, - lietojot uzturā krāna ūdeni, iepretim ūdenim, kas pildīts plastmasas pudelēs. Latvijā dzimusī ideja par Ū VITAMĪNA pieejamību ikvienam un aicinājumu #DzeramŪdeniNoKrāna  tiks prezentēta arī citiem Baltijas valstu kolēģiem starptautiskā versijā, kā “W vitamin” un #DrinkTapWater, lai kopīgi apvienojot spēkus, sabiedrību darītu gudrāku un videi draudzīgāku.

w_vitamin.png

 

Informāciju sagatavoja;

LŪKA sabiedrisko attiecību speciāliste

Inese Saleniece, kontakttālrunis; 26178333

Lasīts 3303 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 22 Maijs 2018 19:36