Ar viediem un ilgtspējīgiem risinājumiem Wilo piedalās izstādē ISH 2023

4. Aprīlis, 2023

No 2023. gada 13. līdz 17.martam apkures, ventilācijas, kondicionēšanas un ūdens industrijas eksperti tikās pasaulē vadošajā izstādē ISH 2023, kura norisinājās Frankfurtē, Vācijā. Šajā izstādē starp vairāk kā 2000 izstādes dalībniekiem no 54 valstīm piedalījās arī Wilo grupa. Savā, platībā aptuveni 800 kvadrātmetru stendā daudznacionālās tehnoloģiju grupas Wilo eksperti prezentēja risinājumus pieaugošām vides prasībām nozarē, kā arī risinājumus vieglai iekārtu nodošanai ekspluatācijā un ērtai iekārtu lietošanai un apkopei.

Klāra Geivica un Tareks Al-Vazirs viesojas Wilo stendā

Piecu izstādes dienu laikā Wilo stendā viesojās daudz apmeklētāju, lai uzzinātu par Wilo sūkņiem un sistēmu risinājumiem. Viesu vidū bija arī Klāra Geivica, Vācijas Mājokļu ministre un Hesenes reģiona Ekonomikas, enerģijas, transporta un reģionālās attīstības ministrs. Wilo bija viens no kopumā četriem izstādes dalībnieku stendiem, kurus politiķi apmeklēja. Sarunā ar Wilo grupas prezidentu un izpilddirektoru Oliveru Hermesu un Wilo tehnoloģiju vadītāju Georgu Vēberu tie apmainījās ar viedokļiem par energijas ražošanas tēmu.

“Uzņēmums Wilo vienmēr ir bijis pionieris energoefektivitātes jautājumā un tradicionāli – inovāciju līderis industrijā. ISH izstādē mēs parādām plašākai sabiedrībai, kāpēc. Un nu ir pienācis laiks politiķiem, lai veidotu piemērotu tiesisko regulējumu tādām inovācijām, kā mūsu H2POWERPLANT.” Sadarbība ir vienīgais veids, kā mēs varam veidot enerģijas apgādes nākotni.

Risinājumi mūsdienīgai ēku apsaimniekošanai

ISH izstādes apmeklētāji varēja iegūt priekšstatu par H2POWERPLANT ūdeņraža sistēmu, ko izstrādājis Wilo ar saviem tehnologiju partneriem Schneider Electric, Enapter un Proton Motor. Tehniskie risinājumi, ko Wilo prezentēja Frankfurtē, mūsdienu ēku pārvaldības izaicinājumiem, bija – sūknis Wilo-Stratos GIGA2.0, dzeramā ūdens cirkulācijas sistēma Wilo-SiFresh ar nepārtrauktu temperatūras uzraudzību, un modulāra pacelšanas iekārta Wilo-DrainLift SANI CUT-S.

“Atsauksmes liecināja, ka ejam laikam līdzi ar mūsu sūkņiem un sistēmu risinājumiem” saka Torstens Grūters, Wilo Vācijas pārdošanas vadītājs. “Pirms šīs izstādes cerējām, ka spēsim pārliecināt daudzus klientus, partnerus un interesentus par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Mūsu cerības tika pārspētas. Esam gandarīti par šīm piecām veiksmīgajām dienām!”

Informācijas avots: https://wilo.com/lv/lv/WILO-Latvija/Jaunumi-un-akcijas/Aktu%C4%81l%C4%81s-zi%C5%86as/Nozare-iet-l%C4%ABdzi-laikam-ISH-2023_5312.html