LŪKA pievienojas Eiropas ūdensapgādes pakalpojumu nacionālo asociāciju federācijai

30. Oktobris, 2022

17. oktobrī LŪKA saņēma iepriecinošu vēsti no Briseles.

Eiropā lielākā ūdenssaimniecību asociācija ir apstiprinājusi LŪKA pieteikumu uzņēmšanai Eiropas ūdensapgādes pakalpojumu nacionālo asociāciju federācijā.

EurEau ir lielākā ūdenssaimniecību asociācija, kura apvieno 35 nozares asociācijas no vairāk kā 30 dažādām valstīm, gan no privāta, gan valsts sektora.

Federācija pulcē profesionāļus, lai vienotos par Eiropas ūdens nozares pozīcijām attiecībā uz ūdens kvalitātes pārvaldību, resursu efektivitāti un piekļuvi ūdenim iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

EurEau biedri ir pilnībā apņēmušies nodrošināt nepārtrauktu tīra ūdens piegādi un tā drošu atgriešanos ūdens apritē.Ūdens ir vērtīgs, dzīvinošs un kopīgs resurss. Atbildīgas pieejas veicināšana ūdens izmantošanai ir labākais veids, kā novērtēt un aizsargāt ūdenssaimniecību sektoru Eiropā un nodrošināt tā pieejamību gan tagad, gan nākotnē.

Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijai šis ir nozīmīgs solis būt biedram EurEau (European Federation of National Associations of Water Services).

Priecājamies par daudzsološu, pieredzes bagātu un starptautisku nākotnes sadarbību dažādu globālu un videi nozīmīgu jautājumu risināšanā, apspriešanā un ieviešanā.

Saite uz paziņojumu par LŪKA uzņemšanu EurEau:

EurEau welcomes the Association of Latvian Water Supply and Sewerage Companies (LŪKA)