LŪKA šogad piedalījās sarunu festivālā LAMPA

29. Septembris, 2020

 

22.05.2018.

Pagājušā nedēļā Cēsīs norisinājās jau ceturtais sarunu festivāls “Lampa” Festivāla ietvaros divu dienu garumā notika vairāk kā 270 dažādu pasākumu un aktivitāšu. Kopā ar Rīgas Tehnisko Universitāti un sadarbības partneriem festivālā piedalījās ar biedrība “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija” (LŪKA). Sarunu festivāls šogad tika aizvadīts uzticēšanās zīmē, tādēļ arī nozīmīga sarunu daļa bija veltīta tieši uzticēšanās tēmai.

Festivāla tēma un ideja ir sakrīt ar LŪKA biedru pozīciju sekmēt uzticēšanos ūdenim no krāna un tādējādi veicināt dzeramā ūdens lietošanu ikdienā. LŪKA izveidotais interaktīvais “Ūdens bārs” un piedāvātā aklā ūdens degustācija piesaistīja neviltotu pasākuma apmeklētāju interesi. Degustācijas labākās garšas rezultāts starp krāna un fasēto ūdeni bija neizšķirts, tas pierādīja, ka par garšu nevajag pārmaksāt 1000 reižu! Ar Cēsu SIA “Vinda” atbalstu pie “Ūdens bāra” slāpes veldzēja aptuveni 4000 apmeklētāju, iztērējot tikai 1,8 kubikmetrus ūdens. Un tas izmaksāja mazāk kā
2 EUR bez PVN. Esam kliedējuši vairāku simtu apmeklētāju skepsi par krāna ūdens kvalitāti un drošumu. Festivāla ietvaros notika arī DISKUSIJA “APRITES EKONOMIKA -IZAUGSME VS NEAUGSME”, kurā piedalījās LŪKA valdes priekšsēdētājs Andis Dejus, diskutējot par to, vai Latvija ir gatava aprites ekonomikas iespējām un kas jādara šodien, lai mēs realizētu konkurētspējīgus un videi draudzīgus risinājumus.

 

Ūdens bāra tehniskais izpildījums SIA “Liepājas ūdens”
Mākslinieks- Jānis Andžāns
Mākslinieciski tehniskais izpildījums SIA “Attīstības partneri”
Ūdens bāra Ū-Vitamīns –Cēsu pilsētas ūdensvada ūdens.