LŪKA vasaras festivāls!

2. Augusts, 2022

Te ciets, Te šķidrs, Te gāzveida!

  1. – 30 . jūlijs norisinājās Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas vasaras festivāls. 

LŪKA izpilddirektors Sandis Dejus un valdes priekšsēdētājs Dainis Miezītis svinīgi atklāja LŪKA vasaras festivālu. Dūmojot svecēm, mastā tika uzvilkts LŪKA karogs. 

Tika aizvadītas enerģiskas, azartiskas un pozitīvām emocijām bagātas sporta spēles, kuras norisinājās Ķēgumā, atpūtas kompleksā “Puduri”. 

Atpūtas kompleksa plašā un zaļā teritorija bija piemērota sporta aktivitāšu organizēšanai un svētku svinēšanai.

LŪKA vasaras festivāls pulcēja vairāk kā 250 dalībniekus no 20 LŪKA biedru uzņēmumiem.

Daudzveidīgās sporta aktivitātes ļāva visiem dalībniekiem ne tikai  izkustēties, bet arī iekustināt prātus dažādos atjautības uzdevumos un disciplīnās. 

Komandas gars, ne tikai darbos ikdienā, bet arī citās aktivitātēs. 

Šogad asociācijas vasaras festivāla ceļojošais kauss “LŪKA” nonāca pie uzvarētaju komandas ar nosaukumu – “Zelta Ādere”. Komandas sastāvā bija dalībnieki no dažādām ūdenssaimniecībām.

Paldies LŪKA biedriem, uzņēmumam  SIA “Alwark”, kuri nodrošināja praktisku un aizrautīgu aktivitāti sporta spēlu dalībniekiem.

Paldies SIA “Evopipes” par atspirdzinošajiem dzērieniem un Salaspils ūdenssaimniecībai – Pašvaldības SIA “Valgums-S” par iespēju uzpildīt savas ūdens pudeles ar veldzējošu un gardu ūdeni!

Paldies ikvienam LŪKA vasaras festivāla dalībniekam.

Šīs bija divpadsmitās sporta spēles, kurās nemainīgi  un ar tikpat lielu degsmi piedalās LŪKA biedru uzņēmumu darbinieki ar ģimenēm!

Lai tikpat aizrautīgas un interesantas arī nākamās LŪKA aktivitātes!

 

Sporta spēļu kopvērtējuma tabula – Šeit