LŪKA zvejos jaunos un talantīgos prātus RTU karjeras dienā

27. Februāris, 2024

2024. gada 8. martā notiks lielākais profesionālās orientācijas pasākums Latvijā – “Karjeras diena”, kuras mērķis ir informēt inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentus par attiecīgo nozaru labākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem, satuvināt ar potenciālajiem prakses darba vietu devējiem.

Šogad arī LŪKA zvejos jaunos un talantīgos prātus ūdenssaimniecības nozares stiprināšanai un attīstībai!

Ūdenssaimniecības nozares pamats ir iekšējo un ārējo sistēmu, kā arī tehnoloģisko iekārtu montētāji, kas sagatavo ūdensapgādes un notekūdeņu sistēmas pamatdarbībai. Iekšējo un ārējo sistēmu, kā arī tehnoloģisko iekārtu operatori un tehniķi nodrošina ūdensapgādes un notekūdeņu sistēmu sekmīgu darbību. Lai sekmīgi plānotu un izbūvētu ūdensapgādes un kanalizācijas cauruļu tīklus nepieciešami profesionāli inženieri – būvnieki, projektētāji un tehnologi. Pie veiksmīgas apstākļu sakritības un uzņēmīgas personības ikviens no šiem speciālistiem nākotnē var kļūt arī par ūdenssaimniecības vai būvuzņēmuma vadītāju. Turklāt – ūdenssaimniecības nozares speciālisti ir ārkārtīgi pieprasīti visā pasaulē!

Apgūstot izglītību un uzsākot karjeru ūdenssaimniecības nozarē ikviens var rēķināties ar:

 1. Stabilu darbu ilgtermiņā, jo ūdens būs nepieciešams vienmēr;
 2. Darbu svaigā gaisā, jo ūdenssaimniecības nozare ir ļoti dinamiska darba pilna;
 3. Pasaules mēroga ietekmi, jo citi risinās mazas problēmas, bet ūdenssaimniecības speciālisti nodrošina
  dzīvību;
 4. Iespēju izvēlēties un atrast savai personībai atbilstošu darbu, jo ūdenssaimniecības nozarei
  nepieciešami visdažādākie speciālisti;
 5. Iespēju ieviest jaunas un modernas tehnoloģijas, jo tās nepieciešamas lielākajai daļai Latvijas
  ūdenssaimniecību un kurš gan cits, ja ne jaunais profesionālais tās ieviesīs!

Ūdenssaimniecības nozare meklē darītājus, pētniekus un uzņēmīgas personas, kas nodrošinās nepārtrauktu ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu nākotnē, smelsies iedvesmu un pieredzi no starptautiskajiem partneriem, kā arī aktīvi iesaistīties ūdenssaimniecības nozares attīstībā.

Karjeras dienā piedalīsies vairāk nekā 100 uzņēmumu, notiks «Darba tinderis» un daudz citu aizraujošu aktivitāšu. Ieeja pasākumā bez maksas. Karjeras diena ir aizraujošs pasākums ikvienam darba tirgus dalībniekam – gan tiem, kuri meklē pirmo darba vietu, gan tiem, kurus interesē kontaktu dibināšana, jaunas sadarbības un kopīgu projektu veidošana.

Ikviens, kurš atrisinās ūdens problēmas, būs cienīgs saņemt divas Nobela balvas – vienu miera un otru zinātnes. /J.F.Kenedijs/

Laiks: 8. marts, 10:00 – 18:00

Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala, Ķīpsalas iela 8, Rīga

Uzzini vairāk šeit!

Bezmaksas biļetes šeit!

Īsumā par LŪKA:

LŪKA vairāk nekā 30 gadus ar kopīgām interesēm un mērķiem apvieno 52 Latvijas ūdenssaimniecības nozares uzņēmumus. Kopīgiem spēkiem LŪKA iestājas par Latvijas ūdenssaimniecības nozares attīstību, lai ikviens mūsu Latvijas iedzīvotājs varētu saņemt drošus un nepārtrauktus ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus. Mūsu misija ir drošs un kvalitatīvs dzeramais ūdens, kā arī videi draudzīga un sakārtota notekūdeņu sistēma.