NĀC STUDĒT un kļūsti par svarīgāko cilvēku pilsētā!

24. Jūlijs, 2023

Latvijas izglītības iestādēs ir sācies jauno studentu un audzēkņu uzņemšanas laiks. Arī ūdenssaimniecības nozare skaļi sauc pēc jauniem papildspēkiem, piedāvājot darba vietas visdažādākajās profesijās! Darbs ūdenssaimniecības nozarē nozīmē stabilu darbu ilgtermiņā (ūdens taču būs nepieciešams vienmēr), darbu svaigā gaisā (nozare pēc būtības paredz dinamisku darba dienu), pasaules mēroga ietekmi (ūdenssaimniecības speciālisti nodrošina dzīvību), iespēju izvēlēties un atrast savai personībai atbilstošu darbu, kā arī iespēja ieviest jaunas un modernas tehnoloģijas (nepieciešamas lielākajai daļai Latvijas ūdenssaimniecību).

Ūdenssaimniecības nozare meklē darītājus, pētniekus un uzņēmīgus jauniešus, kas nodrošinās nepārtrauktu ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu nākotnē, smelsies iedvesmu un pieredzi no starptautiskajiem partneriem, kā arī aktīvi iesaistīties ūdenssaimniecības nozares attīstībā.

Ūdenssaimniecības nozares profesijas un izglītības iestādes, kurās iespējas apgūt pamatus svarīgākajam cilvēkam pilsētā: