Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

31. Marts, 2022

Ikviena cilvēka dzīvības pamatā ir drošs un kvalitatīvs dzeramais ūdens. Nemitīgie okupantu uzlidojumi un uzbrukumi Ukrainas pilsētām un iedzīvotājiem radījuši būtiskus bojājumus arī centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās. Tūkstošiem Ukrainas ūdenssaimniecību darbinieki, kurus apvieno Ukrainas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija, šobrīd cīnās, lai nodrošinātu tehnisku un finansiālu atbalstu visvairāk cietušajiem ūdenssaimniecības uzņēmumiem un sniegtu iespēju ikvienam iedzīvotājam saņemt kritiski nepieciešamo dzeramo ūdeni.

Biedrība Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija ir atsaukusies uz kolēģu saucienu pēc palīdzības un iniciējusi mērķtiecīgu ziedojumu vākšanu tik ļoti nepieciešamo dzeramā ūdens un kanalizācijas pakalpojumu nepārtrauktai nodrošināšanai kara plosītajā Ukrainā. Savāktie ziedojumi tiks izmantoti nepieciešamo remonta materiālu iegādei, loģistikas ķēžu organizēšanai līdz kritiski bojātajām sistēmas daļām, kas nereti atrodas karadarbības epicentrā, kā arī pašu ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšanai nepieciešamo izmaksu segšanai.

Lai arī kāda būtu situācija un apstākļi, cilvēks nespēj izdzīvot bez ūdens, līdz ar to atbalstīsim ukraiņus un kopīgiem spēkiem sniegsim viņiem iespēju neuztraukties par katru kritiski nepieciešamo ūdens malku un civilizētiem higiēnas apstākļiem!

Informāciju par aktuālajiem ūdenssaimniecības sistēmu bojājumiem iespējams atrast Ukrainas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas mājaslapā: https://ukrvodokanal.in.ua/

Atbalstīt vari šeit:

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai! – ziedot.lv