Ūdens bārs viesojās Sarunu festivālā “Lampa”

24. Augusts, 2021

No 2021.gada 20.-21.augusta Cēsīs norisinājās Sarunu festivāls “Lampa”, kurā ikviens apmeklētājs varēja veldzēt slāpes LŪKA nodrošinātajā Ūdens bārā!

Sarunu festivāls “Lampa” ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Taču viena lieta paliek nemainīga – slāpes, kas jāremdē! Tāpēc Ūdens bāra galvenais uzdevums bija atgādināt cilvēkiem, ka visā Latvijā slāpju remdēšanai ir pieejams drošs un kvalitatīvs “krāna” ūdens. Tieši tik vienkārši – Ū vitamīns ikvienam!

Sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabriku LŪKAs izpilddirektors Sandis Dejus divu dienu garumā neatlaidīgi iesaistījās īsākās un garākās diskusijās par un ap dzeramo ūdeni ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē! Pateicoties tiešai saskarsmei un nepiespiestai sarunai izdevies veiksmīgi pārliecināt vairākus cilvēkus dot priekšroku Ū-vitamīnam nevis fasētam dzeramajam ūdenim. Tādejādi sarunas rezultātā tās dalībnieki guva iespēju saudzēt dabu, radīt mazāk atkritumu, ekonomēt līdzekļus un izbaudīt Latvijas unikālo vērtību – krāna ūdeni, kas ir atspirdzinošs,  svaigs un garšo pēc ūdens nevis pēc hlorēta peldbaseina kā tas ir lielā daļā ārvalstu. Līdz ar to var droši apgalvot – dalība sarunu festivālā “Lampa” ir izdevusies!