Ūdenssaimniecību dāmu pavasara retrīts

12. Maijs, 2024

Pirmo reizi ūdenssaimniecības vēsturē Latvijā norisinājās Pavasara ūdenssaimniecību dāmu retrīts, kurā piedalījās 35 gudras, inteliģentas un skaistas nozares dāmas no 10 dažādām Latvijas ūdenssaimniecībām. Divu dienu garumā vienā no Latvijas skaistākajiem piejūras punktiem – Ziemupē – dāmām bija iespēja gūt jaunas zināšanas un atvilkt elpu saspringtajā darba režīmā.

Pirmajā dienā dāmas priecēja iedarbīgas valodas lektore ar 23 gadu pieredzi Aiga Veckalne no www.pieturzimes.lv ar aizraujošu lekciju par efektīvu komunikāciju e-pastā. Prātam neaptverami piemēri, labās prakses un diskusija, kā risināt neērtos e-pastus – noderīgi ikvienai dāmai.

Savukārt  klīniskā psiholoģe un kognitīvi biheiviorālā terapeite Diāna Zande palīdzēja ūdenssaimniecību dāmām rast līdzsvaru sevī un ikdienā ar īpašu lekciju “Neiespējamā misija jeb kā būt efektīvai dažādās dzīves jomās un saglabāt līdzsvaru starp tām?”.

Izdzīvošanas skolas vadītājs Oskars Špickopfs mūsu ūdenssaimniecību dāmas apmācīja rīcībai krīzes situācijā – ko darīt, kā darīt un kā sakārtot 72 h somu.

Otrās dienas rītā ūdenssaimniecību dāmas pārsteidza Ziemassvētku vecītis ar īpaši lustīgu rīta rosmi. Pēc kuras dāmas tika aicinātas kopīgās brokastīs un ekskursijā pa Ziemupes muižu. Taču pirms došanās mājup, noteikti nevarēja iztikt bez kāda pārbaudījuma saistībā arī ar ūdenssaimniecības nozari.

Līdz ar to noslēgumā SIA “Liepājas ūdens” Ūdensapgādes nozares vadītājs Jānis Blūms dāmas sadalīja 5 komandās un katrai komandai bez palīglīdzekļiem bija jāmontē ūdensapgādes mezgli, lai nepieciešamības gadījumā varētu palīdzēt ūdenssaimniecību kungiem. Ticiet vai nē, ātrākais laiks bija 6 minūtes un 57 sekundes! Malači, dāmas!

Kopumā mūsu ūdenssaimniecību dāmas dibināja jaunus kontaktus, dalījās pieredzē un uzņēma enerģiju jaunam darba virpulim! Citāts no noslēguma aptaujas anketas: “Ļoti interesantas lekcijas! Jautra un pārsteidzoša rīta vingrošana! Vietas izvēle bija ļoti laba – izcils bonuss – nebija internets!”

Mīļās ūdenssaimniecību dāmas, uz tikšanos nākamreiz!