VARAM uzsāk kampaņu ‘Nesēdi uz šmuces ar laika degli’

21. Oktobris, 2021

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija uzsāk kampaņu ar mērķi mobilizēt iedzīvotājus aktīvāk pieslēgties centralizētajai notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas sistēmai. Lai izglītotu par potenciālajiem riskiem, kas rodas nepareizas notekūdeņu apsaimniekošanas rezultātā, ministrija aicina piedalīties bezmaksas vebinārā.

VARAM aicina 27. oktobrī no 16.00 līdz 17.00 portāla DELFI tiešraidē piedalīties bezmaksas vebinārā “Nesēdi uz šmuces ar laika degli”, kur tiks diskutēts par potenciālajiem riskiem, kas rodas nepareizas notekūdeņu apsaimniekošanas rezultātā. Diskusijā piedalīsies VARAM Vides aizsardzības departamenta, Ūdens resursu nodaļas vadītāja Iveta Teibe, LŪKA izpilddirektors Sandis Dejus, sertificēta ūdens apgādes un kanalizācijas tīklu projektētāja Rita Sondore, kā arī Veselības inspekcijas Vides veselības nodaļas vadītājs Normunds Kadiķis.

Kampaņas ietvaros izstrādāta tīmekļa vietne https://www.varam.gov.lv/lv/nesedi-uz-smuces-ar-laika-degli, kā aizraujošs un informatīvs virtuāls ceļvedis, kas atspoguļo dažādus interesantus faktus par ūdenssaimniecību Latvijā un ietver padomus, kā šmuci laikus novērst.